fbpx

   

Jak lepiej zrozumieć siebie w związku?


Od myśli o rozwodzie do 8 osobowej rodziny.

Chętnie podzielę się z Tobą trzema moimi największymi błędami, które doprowadziły mnie katastrofy w relacjach. Opowiem o pracy jaką wykonałem nad sobą, aby ratować rodzinę i od czego Ty możesz zacząć, oszczędzając mnóstwo czasu i niepotrzebnych nerwów. 

na bezpłatny LIVE

Plan:

✅ Jakie są trzy największe błędy, który cicho, dzień za dniem niszczą związek?


✅ Jak wykryć te błędy, zanim trzaśniemy drzwiami i będzie za późno? 


✅ Jak krok po kroku pracować nad związkiem? Chodzi o zrozumienie swojej roli w związku, zamiast braku wpływu na siebie i drugą osobę. 


Pokażę praktyczne rozwiązania, gotowe do zastosowania. Odzyskasz poczucie wpływu na relację, nawet jak teraz myślisz, że to u Ciebie nie możliwe. 

Kogo zapraszam?

Osoby, które chcą odbudować związek, zbudować relację pełną zrozumienia i wartości osobistej.

Nie ważne, czy jesteś w związku długo, czy miesiąc. Nie ważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Pokażę, Ci jak Ty możesz pomóc sobie i drugiej osobie. 


Opowiem o najważniejszych błędach, które niszczą związki od 1 dnia, potem stają się nie do wytrzymania i ostatecznie nie widzimy sensu życia razem - rozwodzimy się. 

na bezpłatny LIVE

Kim jestem?

W 2008 roku myślałem o rozwodzie. Mieliśmy dwójkę dzieci i trzecie w drodze. Dotarło do mnie, że nasz związek jest pomyłką. Jesteśmy kompletnie różnymi osobami. Zupełnie się nie dogadujemy w niczym. 


Marzyłem o związku, który jest wsparciem, a miałem koszmarny związek, pełen niezrozumienia i złośliwości. Rodzina, mieszkanie stały się dla mnie najgorszym miejscem na ziemi. Wszędzie indziej było lepiej. Rozumiem każdego, kto ma już dość wszystkiego.


Opowiem o pracy jaką wykonałem. Nie było łatwo, ale dzięki omijaniu 3 istotnych błędów, daliśmy radę. Wystawiliśmy dom. Odważyliśmy się jeszcze na trójkę dzieci i cieszymy się z bycia rodziną. Dziś pracujemy razem, bo się szanujemy i lubimy mimo różnic.


Ty też możesz nauczyć się omijać błędy i zbudować szczęśliwy, rozumiejący się związek. Nie mogę się doczekać jak opowiem Ci jak krok po kroku to możesz zrobić. 


Benedykt Ożóg


Teorii jest wiele, powiem prosto o praktyce. 


Zaczynamy za:

  3  6
Dni
:
 
  0  9
Godzin
:
 
  2  7
Minut
:
 
  0  3
Sekund

You missed out!

5 stycznia (środa)

o godzinie 21:00

Live nie będzie nagrywany. Opowiem o osobistych doświadczeniach.

Podając email zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości od Benedykt Ożóg. 
Zgodę możesz wycofać klikając w emailu na dole "Chcę zrezygnować". 

My dziś.