Jak lepiej zrozumieć siebie w związku?


Od myśli o rozwodzie do 8-osobowej rodziny.

Chętnie podzielę się z Tobą trzema moimi największymi błędami, które doprowadziły nas do katastrofy w relacjach. Czym szybciej poznasz i ominiesz te trzy błędy, zaoszczędzisz mnóstwo czasu i niepotrzebnych nerwów. 

na bezpłatny LIVE

Plan:

✅ Pokażę trzy największe błędy, które cicho, dzień za dniem ochładzają relację i doprowadzają do znieczulenia na potrzeby drugiej osoby. 


✅ Jak wykryć te błędy, zanim trzaśniemy drzwiami i będzie za późno? 


✅ Jak krok po kroku pracować nad związkiem? Chodzi o zrozumienie swojej roli w związku, zamiast braku wpływu na siebie i drugą osobę. 


Pokażę praktyczne rozwiązania, gotowe do zastosowania. Odbudujesz zdrową relację, nawet jak teraz myślisz, że to u Ciebie niemożliwe. 

Kogo zapraszam?

Nie ważne, czy jesteś w związku długo, czy miesiąc. Nie ważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Pokażę, Ci jak Ty możesz pomóc sobie i drugiej osobie zrozumieć siebie. 

na bezpłatny LIVE

Kim jestem?

W 2008 roku myślałem o rozwodzie. Mieliśmy dwójkę dzieci i trzecie w drodze. Dotarło do mnie, że nasz związek jest pomyłką. Jesteśmy kompletnie różnymi osobami. Zupełnie nie dogadujemy się w niczym. 


Marzyłem o związku, który jest wsparciem, a miałem pełen niezrozumienia i złośliwości. Rodzina, mieszkanie stały się dla mnie najgorszym miejscem na ziemi. Uciekałem w pracę. Wszędzie indziej było lepiej.


Rozumiem każdego, kto ma już dość wszystkiego.


Opowiem o pracy, jaką wykonałem. Nie było łatwo, ale dzięki omijaniu 3 istotnych błędów, daliśmy radę. Wystawiliśmy dom. Odważyliśmy się jeszcze na trójkę dzieci i cieszymy się z bycia rodziną. Dziś pracujemy razem, bo się szanujemy i lubimy mimo różnic.


Ty też możesz nauczyć się omijać błędy i zbudować szczęśliwy, rozumiejący się związek. Nie mogę się doczekać, jak opowiem Ci jak krok po kroku, to możesz zrobić. 


Benedykt OżógTeorii jest wiele, powiem prosto o praktyce. 


Zaczynamy za:

  4  5
Dni
:
 
  2  1
Godzin
:
 
  2  6
Minut
:
 
  2  9
Sekund

You missed out!

2 marca (środa)

o godzinie 21:00 


Nagrania nie udostępniam publicznie. 
Opowiem o osobistych doświadczeniach.

Podając email zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości od Benedykt Ożóg. 

Zgodę możesz wycofać klikając w emailu na dole "Chcę zrezygnować". 

My dziś.